Úspechy 2011/12

Úspechy školy v predmetových a športových súťažiach

Úroveň Slovenska

 

Miesto

Čo, kde a kedy

Žiak/žiaci

Diplom

5. miesto

 Malý futba

(Nitra: 6.-8.6.2012)

Mladšie žiačky: Bruníková Bianka, Jurčáková Terézia, Babečková Simona, Juščáková Beáta, Holujaková Emma, Bjaloňová Beáta, Straková Mária, Straková Martina, Kuklová Klaudia, Tomašáková Veronika
6.miesto

Dejepisná olympiáda

(Bratislava -4.-6.5.2012)

Kategória C: Dávid Veselovský (9.B)

2.miesto

 

 

Súťaž o najkrajšiu kraslicu

(Tvrdošín– 26.3.2012)

 

II. kategória:

Natália Bjaloňová

Dávid Matejas a

Katarína Kšenzuláková

 

 

Úroveň kraja

 

Miesto

Čo, kde a kedy

Žiak/žiaci

Diplom

1.miesto

Malý futbal

(Žilina - 15.5.2012)

Mladšie žiačky: B. Bjaloňová, E. Holubjaková, V. Tomašáková, Mária Straková, Martina Straková, S. Babečková, B. Bruníková, T. Jurčáková a B. Juščáková

Dejepisná olympiáda

(Martin - 3.4.1212)

Kategória C: Dávid Veselovský (9.B)

 

Úroveň regiónu

 

Miesto

Čo, kde a kedy

Žiak/žiaci

Diplom

 

1.miesto

 

Malý futbal

(Námestovo-11.5.1212)

Mladšie žiačky: B. Bjaloňová, E. Holubjaková, V. Tomašáková, Mária Straková, Martina Straková, S. Babečková, B. Bruníková, T. Jurčáková a B. Juščáková

 

 

Úroveň obvodu

Miesto

Čo, kde a kedy

Žiak/žiaci

Diplom

1. miesto

Biologická olympiáda

(Námestovo -24.5.12)

Kategória D (projektová časť): Jakub Tisoň

 

Kategória D (teoreticko-praktická časť):

Tomáš Kriš

Poznaj a chráň

(Námestovo - 19.04.12)

Kategória E - odbor Geológia: Adam Veselovský

 Dejepisná olympiáda

(Námestovo - 01.02.12)

Kategória F - 6. ročník: Félix Jurčák

Malý futbal Školský Majster

(Námestovo - 14.10.11)

Mladšie žiačky

 

 

 

 

2.miesto

Biologická olympiáda

(Námestovo-24.5.12)

 Kategória D (Teoreticko-praktická časť):

Vladislav Kukla

Poznaj a chráň

(Námestovo - 19.04.12)

Kategória E - odbor zoológia:

Andrea Strakuľáková

 

Kategória E - odbor geológia:

Filip Durčák

 Dejepisná olympiáda

(Námestovo - 01.02.12)

 Kategória C: Dávid Veselovský (9.B)

Beh do vrchu

(Or. Veselé - 27.10.11)

Kategória žiačky 4.-5.r.: Paulína Kubaláková

Veľký futbal

(Námestovo - 3.11.11)

Staršie žiačky

 

 

 

 

3.miesto

 

Poznaj a chráň

(Námestovo - 19.04.12)

Kategória E - odbor botanika:

Beáta Bjaloňová

 

Kategória E - odbor geológia:

Andrej Šeliga

Biologická olympiáda

(Námestovo - 09.02.12)

 Kategória C (projektová časť):

Zuzana Kozaňáková (9.B)

Dejepisná olympiáda

(Námestovo - 01.02.12)

 Kategória D - 8. ročník: Renáta Kozaňáková

Stolný tenis

(Námestovo -31.01.12)

Družstvo žiačok: N. Babečková (6.A), V. Tomašáková (6.A), B. Bruníková (7.B), S. Babečková (7.B) a I. Judiaková (8.B)

       

       

 

 

 

 

 

TOPlist